O nas

IMG_6683 Maciejowa Chata to doskonałe miejsce zarówno na wielkie  bale do 650 osób,  jak i kameralne przyjęcia dla 15 osób.

Maciejowa Chata powstała w 2011 roku. Od tego czasu cieszy się niezmierną popularnością i uznaniem wśród klientów, czego dowodem jest duża ilość organizowanych przez nas przyjęć.

Charakteryzują nas przede wszystkim nowoczesne, luksusowe oraz duże i przestronne pomieszczenia bankietowo-konferencyjne, dzięki którym możemy sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających gości.

Staramy się, aby nasze  sale,  były zawsze  perfekcyjnie  przygotowane na przyjęcie gości. Dbamy zarówno o wystrój sali, stołów, dekoracje kwiatowe jak i elegancko podane potrawy, aby każde organizowane przez nas przyjęcie pozostało w Państwa pamięci długo wspomnianym wydarzeniem.

Jesteśmy przekonani, że urok naszych wnętrz, wykwintna kuchnia i profesjonalna obsługa zapewnią niepowtarzalną atmosferę każdego przyjęcia.

IMG_6850Do Państwa dyspozycji pozostawiamy także nowoczesne i komfortowe pokoje gościnne, przestronne sale konferencyjne oraz duży monitorowany parking. Wszystkie nasze sale są klimatyzowane, co zapewnia komfort podczas zabawy. Gwarantujemy Państwu tym samym miłą atmosferę oraz znakomite warunki do zorganizowania przyjęcia na najwyższym poziomie.